Kosmetické ošetření

 

Základní kosmetické ošetření, které nabízím ve svém studiu trvá 75 minut. Můžete si vybrat buď ošetření bio kosmetikou Naobay, či Bioearth, nebo ošetření kolagenovou bombou - kosmeceutikou Larens (s tou pracuji v 95% ošetření). Obočí upravuji pomocí horkého vosku značky Lycon, barvení pomocí značky Beautiful Brows. Úpravu obočí poskytuji pouze ke kompletní kosmetické péči (není možno se tedy objednat jen na trhání a barvení obočí, na laminaci obočí ano!)

Průměrné kosmetické ošetření na lehátku, kdy vám dělám tzv. základní ošetření, obočí, barvení řas, depilaci kdekoliv v obličeji, masku např. alginátovou, anti-aging, či anti-akné ampuli galvanikou, trvá skoro 2 hodiny. Počítejte tedy, že u mě strávíte něco mezi 75 - 120 min. Na každou klientku si tedy nechávám časové rozmezí dvou hodin. Je to jistota pro mě i pro vás, že dostanete maximální péči.

V základním ošetření je odlíčení pleti, AHA peeling (popř.peeling mechanický), hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikace masky (kolagenové či liftingové), masáž obličeje, úprava obočí (na přání + za příplatek 250 Kč), krátká masáž dekoltu, závěrečná péče (pleťový a oční krém).


Doplňující péče k základnímu ošetření. Dle nálady, chuti, času a finančních možností si můžete říct o aplikaci intenzivnější masky (alginátové či plátýnkové), zapracování ampule galvanickou žehličkou, barvení řas, depilaci jakékoliv části obličeje. Nastavíte si tak výslednou cenu ošetření zcela samy.


Líčení po kosmetické procedůře je potřeba mít z časových důvodů objednáno dopředu. Jedná se o lehký denní make-up se zvýhodněnou cenou.

Ceník ošetření:

Základní ošetření kosmeceutikou Larens 900 Kč
Obočí (barvení + depilace voskem) 250 Kč
Aplikace a zapracování ampule galvanikou 230 Kč
Aplikace alginátové masky 270 Kč
Aplikace kolagenové celulózové masky 470 Kč
Barvení řas 200 Kč
Depilace horního rtu voskem 200 Kč
Depilace brady voskem 200 Kč
Laminace obočí - sólo procedura 690 Kč
Lash Bomb - lash lifting řas - sólo procedura 900 Kč
Denní líčení po ošetření 450 Kč
Masáž a ošetření rukou 200 Kč

Ceník platný od 1.2.2022. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Výslednou cenu ošetření si tedy můžete výběrem konkrétních položek ovlivnit samy (900 - 2.500,- Kč). V průměru je to cca 1.500,- Kč

Platba hotově či kartou.

Ráda Vám samozřejmě u prvního setkání vše vysvětlím, vybereme tu nejlepší péči pro vás. Ráda vysvětlím rozdíly mezi značkami. Po předchozí domluvě Vám ráda ukáži i péči pro domácí použití, popř. dekorativní kosmetiku. Kurz líčení je u mě již léta samozřejmostí, stačí jen doladit termín, kdy se u líčení budu věnovat pouze vám. Veškerou doporučenou péči o pleť včetně dekorativní kosmetiky je možné zakoupit přímo u mě ve studiu.

Dny vyčleněné pro kosmetické ošetření jsou pondělky a úterky, na které se můžete objednávat. Ostatní dny se věnuji zakázkám líčení pro fotografy a také své rodině. Vyjímečně se dá domluvit termín kosmetiky i na víkend. Děkuji za pochopení.

Kosmetika dostupná u mě ve studiu k přímému nákupu

NAOBAY - péče o pleť, tělo, vlasy, pánská a dětská péče
KRIPA - dekorativní kosmetika (make-upy, BB krémy, pudr, tvářenky, tužky na oči, na rty, rtěnky, lesky, řasenka, fixátory pod make-up a oční stíny, oční linka)
BEAUTIFUL BROWS - stíny na obočí, tužky na obočí, barvy na obočí
BIOEARTH - sluneční péče o pleť a tělo, vlasová péče (šampony, kondicionéry, masky), organické séra a masky na pleť (unikátní celulózové masky, ale také masky krémové), masky na ruce
LARENS - péče o pleť, tělo, vlasy, nehty, ruce
Nutrivi - doplňky stravy
MARY KAY - péče o pleť, dekorativní kosmetika, péče o tělo

Objednejte si svoje kosmetické ošetření

Scroll to top