KATEŘINA HRABALOVÁ, VAŠE KOSMETIČKA A VIZÁŽISTKA

Můj příběh

V létě 2021 jsem oslavila 40té narozeniny. Nedalo mi to si sama v sobě trošku zabilancovat, a zrekapitulovat co se mé profese týče. Některé z vás se mě na lehátku často ptáte, jak jsem začínala, jak dlouho „to“ dělám, a co vše vlastně dělám. Je neuvěřitelné, že je to už dvacet let, co jsem k tomuto povolání "přičichla". Má původní práce v advokatní kanceláři, distribuční firmě a pojišťovně nebyla tím, v čem bych se třeba za 40let viděla šťastná. Začala jsem v MLM společnosti Mary Kay. Naučila mě toho opravdu hodně a ačkoliv se můj profesní život stočil jiným směrem, bez MK bych tu nebyla. Naučila jsem se proklientský servis, psychologii prodeje....to mě opravdu hodně bavilo. Měla jsem svůj tým, vyzkoušela si rok v pozici obchodní ředitelky, ale víc a víc mě to táhlo k makeu-pu a líčení. Zaměřila jsem se na svatby a opravdu jimi žila. 60 nevěst za sezónu byl dar, profesní dar, který mě vycepoval k profesionalitě, sebekázni a obrovskému vystoupení ze "zóny komfortu"

Líčení pro fotografy, pro firmy....to je další z mých oblíbených směrů mé profese. Kurzy líčení, kdy se věnuji pouze vám mě jasně sdělily, že osobní přístup k jednotlivci a péče o něj mě naplňuje nejvíc. Přes šest let jsem při této své vizážistické práci jezdila ještě navíc po celé Moravě a věnovala se poradenským dnům ve vybraných parfumeriích pro švýcarskou značku Juvena a La Prairie. Tu práci jsem opravdu milovala. Byla dynamická, přátelská a opravdu mě moc naučila v přístupu k zákazníkovi a ke kolegyním na prodejnách.

Kateřina hrabalová, líčení, vizážistka

Čas běžel dál, líčila jsem „jak o život“, svatby „frčely“ a mě se pod rukama ne jednou objevila pleť, která by chtěla před dnem D trošku více péče. Přišlo těhotenství a péče o dcerku a tehdy jsem si řekla, kdy jindy, než teď. Teď si udělat profesní rekvalifikaci na kosmetičku a dát tak klientce kompletní službu od A do Z. V lednu 2019 jsem úspěšně složila zkoušky k profesi kosmetičky. A opět mohu říct, opravdu svou práci miluji a jsem vděčná za věrnost svým klientkám. V létě 2021 jsem své znalosti rozšířila o profesní rekvalifikaci v oblasti permanentního make-upu (pudrové obočí, stínované rty, oční linka v řasové linii).

Tak myslím, že mohu právem říct, že máš-li v životě štěstí dělat, co tě baví, jsi bohatým a šťastným člověkem.

Vaše Kateřina

Kateřina hrabalová, líčení, vizážistka
Kateřina hrabalová, líčení, vizážistka
Scroll to top