Denis Dawes

Katko krásne! Si úžasná, šikovná baba, všetky sme boli veľmi spokojné! Ďakujeme moc za vsetko.

Drahuš Nováková

Velke dakujem aj odo mna,mam krasne dceri a Vasim pricinenim sa vsetky aspon na chvilu citili ako princezne!

Radka Řezaninová

Děkuji, že jste ze mě na jeden večer udělala člověka :-) . Spolupráce s Vámi byla báječná. Myslím, že jsme si to s nevěstou obě užily :-) . Kdo by se taky nerad nenechal hýčkat!

Jana Smičková

Byla jste naprosto úžasná :) přeji spoustu dobrých klientů a o tom, že budou spokojeni – nepochybuji. :) ještě jednou děkujeme za krásnou práci , váš profesionální a milý přístup!

Lucie Granátová

Bylo to bezvadně strávené odpoledne plné dobrých rad, velice milé společnosti a super péče o pleť. Moc děkuji Katko, že jste mi věnovala svůj čas. Bylo to bezva a doufám, že jsme se neviděly naposledy.

Petra Lhotská-Dvořáková

Děkujeme za nalíčení, bylo to super!

Jana Zatloukalová

Kači, moc děkuji za dnešní kurzík líčení! Děkuju za milý a profi přístup i k tomu, „co se neumí ve třiceti namalovat“ :D Opravdu jsem si často nevěděla rady a tápala… Ono je to fakt jiné, si to takhle uceleně vyslechnout a na místě vyzkoušet a konečně nejet systémem „pokus omyl á la drogerka“. Tolikrát jsem se do výlohy ještě nepodívala, jak jsem šla z kurzu :D Takže kdo si neví rady, Kačku určitě DOPORUČUJI!!! PS: A je také úžasné vidět člověka, pro koho je jeho práce koníčkem!!!

Soňa Vlachová

Ahoj Katy,ještě jednou velké díky, všechny jsme byly moc spokojené. Kačku DOPORUČUJI.

Magdalena Mičánková

Milá Katko, moc děkuji za líčení pro těhu focení – bylo to jemné a krásně to odpovídalo příležitosti i mé osobnosti, takže focení už pak byla maličkost, protože se člověk cítil ve své kůži :-) . Určitě budu doporučovat dál a ráda se u vás zastavím na nějaký ten kurz líčení, až mě miminko pustí

Veronika Slámová-Kukačková

Děkuji Katce za krásné, decentní svatební líčení

Lucka Novotná

Katko,moc vám děkuji,jak jste mě nadherně nalíčila, ženich ze mě nemohl spustit oči,bylo to perfektni! Líčení drží doteď :-) Pokud někdo váháte,do jakých rukou se svěřit,Katka je skvělá volba! A smekám,jak to s manželem a Aničkou krásně dáváte!

Eva Kopřivová

Milá Káťo, chtěla bych moooc poděkovat za úžasné líčení. Bylo to naprosto dokonalé. Váš příjemný a pozitivní přístup dělal celé dopoledne perfektní atmosféru, na kterou velice ráda vzpomínám. Když jsem přemýšlela, od koho se nechat nalíčit na moji svatbu, netrvalo mi to dlouho. Měla jsem 100% jasno, když jsem viděla od Vás nalíčenou moji kamarádku.Takže ještě jednou díky Vám i mojí kamarádce :-)

Annamária Harceková

Veľmi ďakujeme ! :-) Ples sa vydaril parádne, líčení krásne vydrželo až do ranných hodin :-) A veľká chvála, že ste zvládli takého nespolupracujúceho mrkajícího ,,pacienta,, jako já :)

Lucie Číhalová

Mockrát Vám děkujeme! Jako vždy jste byla naprostý profík a zároveň jste vytvořila skvělou pozitivni atmosféru! Bylo to skvělé, moc Vám děkujeme!Jinak potvrzuji, že líčení vydrželo krásné do dalšího dne!!:)

Kateřina Šilarová

Je tomu pár dní, co jsem navštívila Katčin salon v centru Brna. Pracuje s kosmetikou Mary Kay. Od malička mám atopický ekzém. Tohle téma by bylo na delší článek, nicméně ve zkratce je to kožní onemocnění, kdy hned jak se změní počasí, pleť reaguje a vy, pokud nechcete mít suché, podrážděné flíčky, musíte reagovat spolu s pletí. Tedy zasedla jsem v salonu a zjistila jsem, že mé znalosti ohledně péče jsou mizivé a taky spoustu kroků v péči o pleť vynechávám a to jsem si vždy myslela, jak svoji pleť opečovávám :-) Po diagnostice a vyzkoušení krémů jsem byla opravdu spokojená. Krémy používám a cítím, jak mi obličej doslova saje vše, co mu dám. Pleť je pružnější a vypadá velmi pěstěně. Doporučuji se zamyslet nad tím, jak chceme vypadat ve 40, 50 a začít dělat aspoň malinko, začít pečovat o svou pleť. Moc děkuji Kači za všechno a těším se na další setkání :)

Kateřina Chybová

Dobrý den, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za nádherné sobotní dopoledne. I díky Vám a všem okolo jsem pak nebyla tak nervózní. Ze svatebního líčení jsem byla nadšená. Bylo nádherné. Kdybych mohla, neodlíčila bych se. A řasy byly skvělý nápad. Vypadaly přirozeně a nádherně šly sundat dolů. Také svědkyně a maminka byly nadšené. A celý den mi líčení všichni chválili. Vydrželo po celou dobu a cítila jsem se jako princezna. Takže ještě jednou: VELKÉ DÍKY. BYLA TO POHÁDKA. A krásnější líčení jsem nikdy neviděla. Jste nejšikovnější. Máte neskutečný talent. Mějte se krásně. Jsem si jistá, že se brzy zase potkáme.

Veronika Rejšková Prototyp

Profesionalita, kreativita, spolehlivost, preciznost a jeste navic s usmevem. Spolupracovat s Katkou je radost!

Alice Kabelková

Milá Katko, touto cestou bych Vám ráda poděkovala za Vaše služby během našeho velkého dne „D“.. Nejen, že jste mi vytvořila krásné líčení, které mi všichni chválili, ale byla jste i neocenitelnou oporou v době příprav na obřad, spontánní pomocí i pozitivní energií. Ještě jednou mockrát děkuji, ráda Vaše služby doporučím na všech frontách a již nyní se těším na další setkání při líčení na Vašem kurzu.
Přeji Vám jen samé spokojené zákaznice!

Karolína Vaculíková

Milá paní Katko, moc děkuji za překrásné svatební líčení! Pro všechny nastávající nevěsty doporučuji paní Katku pro její lidský a zároveň profesionální přístup. Líčení vydrželo svatební oslavy až do páté hodiny ranní a já se díky němu cítila skvěle. Také maminka a sestra byly velmi spokojeny a moc jim to slušelo. Děkujeme a všude Vás doporučujeme!

Dana Gablasová

Milá, lidská, příjemná, empatická, maximálně profesionální, neuvěřitelné výsledky. To vše Káťu vystihuje. Kači, jsem šťastná, že jsem si Tě vybrala jako vizážistku na náš velký den. Bylo to správné rozhodnutí a nikdy jsem o něm nezapochybovala a určitě to nebylo naposled, co jsem se Tebou nechala zkrášlit.

Tereza Nvertalová

Moc děkuji za naprosto dokonalé profesionální líčení i pohodovou atmosféru ráno při přípravách i při zkoušce make-upu. Všem doporučuji, určitě se budu ráda vracet! Líčení i pozdě k ránu vypadalo naprosto perfektně. Díky Katce jsem si připadala celý den krásně a výjimečně.

Ivana Horáková

Líčení s Kateřinou byl skvělý začátek svatebního dne mojí dcery, moc jsme si to všechny užily. Líčení nám opravdu slušelo, bylo přirozené a vydrželo hezké po celou dobu. Moc děkuji!

Soňa Klanicová Hrdličková

Děkuji za nádherné líčení, které i přes tropická vedra vydrželo celý můj svatební den. Musím říct, že všichni jen chválili a nalepené řasy byla prostě úžasné. Katka je profesionálka, která se naprosto trefila do mého vkusu a toho, jak jsem si svatební líčení představovala. Navíc je velmi příjemná, takže to bylo velmi milé ráno. Ještě jednou děkuji a samozřejmě všem doporučuji.

Míša Knobová

Skvělé líčení, které navíc provádí milá a usměvavá profesionálka – nemůžu jinak, než stoprocentně doporučit, protože líčení vydrželo i málem nejteplejší den v roce. Vůbec jsem se ani ve výraznějším make-upu necítila nesvá, Katka prostě ví, jak to na těch fotkách bude vypadat. Ještě jednou díky za super přístup a krásný výsledek nejen pro mě, ale i pro maminku a manželovu maminku.

Zuzka Štiková

Jedním dechem perfektní!! Uvolněná, veselá, plná pohody- to je Káťa. Díky Káti jsem se cítila ve svůj svatební den jedinečná, jako filmová hvězda! Jestli chcete být ve svůj a nejen ve svatební den jedinečná jako já Doporučuji z celého srdce!! Děkuji Káťo, že si to byla ty, kdo mi náš den D, zkrášlil o 100%!! Ale děkuji i mimo něj, že si mi ukázala, co s pletí, a jak se o ní starat.

Jana Šafářová Mašková

Milá Katko, tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za přenádherné líčení nejenom mě, ale i sestry a maminky. Na svatbě jsem si připadala jako princezna a určitě to nebylo jenom díky nádherným šatům, ale hlavně i kvůli překrásnému líčení :) Mamka se sestrou také vypadaly kouzelně, moc jim to slušelo! Všude chválíme a doporučujeme, protože si to opravdu zasloužíte. Oceňujeme nejenom Vaše kvalitní služby, profesionální přístup, ale především i lidskost a milou atmosféru, kterou kolem sebe vytváříte. Člověk se cítí, jakoby Vás znal už dlouho. Moc rády jsme Vás poznaly a věřím, že se určitě necháme zase někdy zkrášlit :)
PS: Líčení vydrželo nejenom tropická vedra, ale mamčino plavání v bazénu :)

Kristýna Mašková

Ještě jednou bychom Vám chtěli moc poděkovat za naprosto perfektní a profesionální služby i přístup. Vašich služeb rozhodně využijeme i dále v budoucnu. Vše naprosto perfektní!! Veliké díky.

Katka Veveričíková

Moc děkuji své jmenovkyni za nádherné nalíčení jak mě, tak maminky a kamarádky. Jste opravdu skvělá! Děkujeme!

Michaela Němcová

Moc milá a šikovná paní, mohu jen doporučit!

Nikola Kyselíková

Profesionální přístup, důraz na kvalitu, přesnost, ochota a vstřícný přístup. Prostě vše, co v den D potřebujete. Navíc možnost vyzkoušet svatební líčení předem. Líčení vydrželo celý den, i když bylo přes 30 °C.

Vlaka Polanská

Naprostá spokojenost. Profesionální přístup obohacený šarmem a vtipem. Líčení perfektní. Krasně jsme si to úžily. Nemůže jinak než bravóóó. Ještě jednou děkuji.

Pavlína Sedlářová

Velmi příjemné svatební ráno, make-up dle mých představ – nádherně vydržel až do pozdních večerních hodin. A na obličeji jsem ho skoro necítila. Perfektní práce :) Díky moc!

Petra Vlachynská-Elšíková

Kdyby tady bylo 10 hvězdiček, tak dám plný počet. Ve svatební den jsem se cítila jako princezna, myslím, že můžu mluvit i za mamku a svědkyni. ;) Katka je profesionálka a já můžu jenom DOPORUČIT, PROSTĚ BOMBA !!!!!!!! Líčení zažilo opravdovou zatěžkávací zkoušku. PS: i po třech dnech líčení stále drží ;) .

Jana Kvíčalová

Po našich setkáních mě chvíli vždycky mrzí, že nejsem filmová hvězda, abych mohla mít vizážistku denně po ruce. Byla jsem vážně spokojená.

Marie Novotná

Líčení od Katky byla bomba, cítila jsem se skvěle. Ta rtěnka mně tak dlouho vydržela na rtech, že těžko uvěřit, a vůbec celý make-up byl super! Ještě jednou děkuji Kači.

Eva Mlčoušková

Moc děkuji za líčení, cítila jsem se báječně, make-up vydržel až do úplného konce svatebního dne. Taky jsem Vám vděčná za pomoc při oblékání. Moc mě těší, že jste to zvládla i s tou naší malou zvědavkou, pro kterou jste byla Vy a Vaše kufříky největším lákadlem a nechtěla Vám dát ani minutu klidu na práci. DĚKUJU!

Taka Tuka Foto

Špičkový profesní výkon při líčení více než 20 dam, ale i pánů, který předvedla Kateřina Hrabalová se svou asistentkou, mi umožnil pracovat přesně a čistě. Velmi děkuji Kateřině za pomoc.

Kristýna Muselíková-Střelcová

Katka je neskutečně šikovna vizážistka, s její práci jsem byla velmi moc spokojená a určitě se k ní budu vracet. Služby Katky budu všem kolem sebe nabízet a doporučovat, neboť její práce je velmi profesionální!!

Kačka Fabiánková

Naprostá spokojenost! Make-up vydržel i mé slzy štěstí, taneční zápal a spánek! Neskutečné! Kačka je odborník a já jí velmi děkuji, děkuji, že krásně nalíčila mou maminku a sestru a že ze mě na jeden den udělala princeznu! Budu se ráda vracet!

Anna Pišová

Svatební líčení bylo nádherné, vydrželo celý den, řasy dokonce ještě další dva dny :) Ráno bylo parádní, moc Katko děkuji za líčení i za pomoc do šatů. Doporučuji všem budoucím nevěstám!! 5*!! Více psát netřeba, podívejte se na fotky ke Katce do alba, profi práce :) )

Kryštof Novák fotograf

Doporučuji. Katka je milá, ochotná a hlavně profík se zkušenostmi!

Dita Bednářová

Děkuji Katko za nádherné svatební líčení, pro mne, mou maminku i svědkyni. Moc jsem si užila být celý den za princeznu. Katka přesně odhadla můj styl a líčení perfektně pasovalo k mým šatům i účesu, a to samé platí i pro maminku a svědkyni. Zvolili jsme trochu nezvyklou rtěnku, kterou teď používám a vždy si vzpomenu na svatební den a cítím se krásně.

Monika Zemanová

Líčení opět sklidilo obrovský úspěch a já se v něm cítila skvěle. Manžel naprosto nadšený . Takže mise splněna, připadala jsem si opět jako krásná žena z hollywoodu a užívala jsem si to.

Radka Tlustá

Tímto bych chtěla Katce ještě jednou poděkovat za krásné líčení a vřele jim doporučit. Vybere s Vámi líčení, ve kterém se budete nejen krásná celý den, ale hlavně se budete cítit dobře a výjimečně! Tak jak to ve Váš velký den má být!!

Monika Šťástková

S Katkou jsem se potkala díky kamarádce, které jsem byla za svědka na svatbě. Nalíčila nás ještě i spolu s maminkou nevěsty a musím říct, že jsme všechny vypadaly nádherně! A navíc díky Katčině milé společnosti vládla celé dopoledne pohodová nálada. Mohu jen doporučit!

Lucie Kvardová Lidl

Pani Katko, mockrat Vam dekuji za krasnou promenu, uzasny pristup a obrovskou pomoc pred svatbou i rano pri oblekani . Kazde neveste bych prala tak pohodove rano pred svatbou, jako bylo prave to moje diky Vam!

Marie Rejdová Voršilková

Ráda bych i touto cestou Katce poděkovala;
je jasné, že co se týká líčení je Katka naprostá profesionálka a její práce má úžasné výsledky:), ale co bych chtěla nejvíce vyzdvihnout je její super přístup a trpělivost a to i s více nervozními a nerozhodnými nevěstami:) Takže vzkaz pro všechny: … i když je to třeba zpočátku nezvyk, není se čeho bát, s Katkou to bude stát určitě za to!!

Kristýna Hudečková

Děkuji moc Katce za krásné líčení 23.8. na sestřině svatbě. Bylo to moc krásné. Málem jsem nepoznala sama sebe :) Opravdu ještě jednou moc děkuji, cítila jsem se úžasně.

Hanka Černá, sestra nevěsty

Katy, dekujeme moooc za super spolecnost a nadherne liceni, diky kteremu jsme se opet citily jako ty nejvetsi krasavice :o )

Dominika Duspivová

Moc dekuji Katce za krasne naliceni,ktere vypada dobre nejen na zivo,ale take na fotkach.Ocenuji profesionalni pristup a respekt vuci prani klientky.

Ivana Hlavatá Šulcová

Líčení vydrželo celý den a bylo překrásné. Katko jste umělkyně :-) Moc Vám děkuji.

Monika Zemanová

S líčením od Katky jsem byla více než spokojená již od první zkoušky. Vlastně ani slovy nelze vyjádřit, jak moc se jí pak v můj svatební den její práce povedla. Kosmetika, kterou používá je velmi kvalitní a líčení vydrželo až do pozdních nočních hodin bez úprav. Všem nevěstám mohu jen doporučit.

Monique Design & Photography

Katka je příjemná, pohodová osůbka, kterou jsem měla tu možnost poznat při focení svatbičky. Velmi profesionální přístup a pohotová reakce při hektických přípravách před obřadem. Děkuji za spolupráci a mohu jen doporučit!

Andrea Slabáková

Děkuji za krásný make-up, který vydržel až do večera. Byla jsem s mín velmi spokojená nejen já, ale i sestra, která to může opět odsvědčit.

Markéta Tirindová

Na Katku jsem narazila úplnou náhodou a jsem za to moc ráda. Už po zhlédnutí několika fotek na jejím webu jsem věděla, že svěřit se do jejích rukou bude správné rozhodnutí. Na následujících dvou schůzkách u Katky ve studiu jsem získala několik inspirativních rad, jak pečovat o svou pleť. Teď je pro mě líčení jednodušší, zábavnější a mám z něho celkově lepší pocit
Svatební líčení jsem si moc užila, stejně jako moje maminka a svědkyně. Byla to opravdu příjemná a pohodová část svatebního dne. A výsledek stál za to. Katko, moc děkujeme!

Jana Kmentová

Katka je profesionál, vyslechne si Vaše přání, kterými se řídí a pak začne kouzlit. Obavy nejsou na místě ani v případě hodně problematické pteti. Výsledek vždy na jedničku! Bonus na víc je, že je naprosto skvělá a ve svatební den mi moooc pomohla. Přesně věděla, co říct a udělat. A má velký podíl na tom, že nakonec bylo vše dle plánu. Moc jí za všechno děkuji a doporučuji ji všemi deseti :) !

Zuzana Fidlerová

Velmi sympatická profesionálka, stačila jedna zkouška a v den D jsem byla naprosto nádherná, vystihla přesně co bylo potřeba, bez jejich šikovných ručiček, by ze mě nebyla taková krasavice. Velmi doporučuji.

Natálie Hladká-Maděryčová

Bezchybný makeup, a neustálá celodenní asistence nevěstě – doporučuji!

Martina Podškubková

Děkuji moc Kátě za super úžasnou práci. Den jsem si skvěle užila a ty pochvalné komentáře, jak mi to sluší, jsem ani nestačila vstřebávat :-) . Bylo to super, make-up vydržel až do rána a Katku budu doporučovat, kde to půjde. Kromě mě bylo nalíčeno ještě pět dalších slečen a dam a všechny byly naprosto unešené. I já jsem ve svůj velký den díky tvojí práci mohla být za princeznu a moc si toho cením. Děkuju děkuju a ještě jednou děkuju

Martina Klašková

Pěkné líčení, vydrželo skoro celý den

Jana Švarcová

V oblasti vizáže a líčení naprostá profesionálka. Milá, sympatická, perfektní jednání a vystupování. Není co dodat :o )

Andrea Nedvídková

No co rict vice nez profesionalka! :)

Jana Hyráková

Kačka je prostě super a líčení bylo bez chybičky!

Veronika Knappová

Každá žena nalíčená od Katy je ta nejkrásnější na světě

Renata Svobodová

Katku všem vřele doporučuji. Skvělý přístup, příjemná atmosféra a úžasná inspirace. Děkuji :)

Lucie Balogh

Katka je úžasný člověk a ráno u ní bylo naprosto pohodové. Líčení je nepopsatelné….. krásné a vydrželo bez změny až do konce. Měla jsem nalepené trsy řas a úplně super. Katku jednoznačně doporučuji,protože Katka je kouzelnice.

Eva Kaplpvá-Míšová

Kateřino, strašne strašně strašně moc Vám za všechno děkujeme, já i celá moje rodina jsme Vám strašně vděční za to, s jakým klidem a humorem jste v sobotu ráno vplula do toho předsvatebního blázince u nás a když jste pak odplouvala, zbyly po Vás jen samé krasavice jste skvělá… mějte se bezva

Eva Beránková

Maximální spokojenost. Přístup velice profesionální a nádherný make-up!

Eliška Štíchová-Bartlová

S Katkou mám výbornou zkušenost. I přesto, že moc výraznému líčení neholduji, dokázala mi udělat líčení jemnější, ale krásně vypadající na fotkách a oceňuji zejména její umění perfektního vystínování očí, kvůli kterému jsem si ji vlastně vybrala.

Šárka Nová

Díky Katce mám péči o svoji pleť v malíčku, nalíčení na ples bylo perfektní a přirozené, jak mám ráda. Všem můžu tuhle profi vizážistku jen a jen doporučit!

Kateřina Jedličková

nspirativní krásná žena i krásná práce, všechno co KAČENKA dělá je profi, plné lásky a přátelství. Doporučuji všem :)

Klára Gottwaldová

Katka je velice šikovná, už jsem jejích služeb využila několikrát :-) Všem můžu jen doporučit! :-)

Jana Matušková

Kačenka mě líčila na mojí svatbu.Líčení bylo nádherné…cítila jsem se úžasně a manžel i hosté byli nadšení. Hned bych se vdávala znovu a rozhodně bych zase oslovila Kačenku Hrabalovou,,aby mě nalíčila.Navíc se stala součástí svatebních připrav,pomohla mi obléct šaty,upravit účes a uklidnit mě,když jsem začala být nervózní :-) . Je to skvělá profesionálka se vším všudy a já jsem šťastná,že jsem na ní natrefila a rozhodla se jí oslovit…Děkuji Kačenko ;-)

Kristína Ingrová

Moc Katce děkuji za úžasné decentní líčení, které vydrželo celý můj svatební den a každý ho jen a jen chválil. Budu jen a jen doporučovat!!!

Denisa

Vrele doporucuji. Profesionalita maximalni a perfektni vysledky :-)

Renata Hořáková

Milá, laskavá, vždy usměvavá a ochotna pomoci v jakékoli situaci…. taková je Katka! :) a že z Vás udělá tu nejkrásnější nevěstu a líčení 100% vydrží až do pozdního večera ani nemluvím…. vřele doporučuji! :)

Lenka Tretter

Mohu ze srdce jen doporučit!!! Skvělá baba a zlaté ruce ! :)

Tereza Kulich

Čarodějka mezi vizážisty. Perfektní make-up, který drží po celý den. Kačka je v tomto opravdu moc dobrá. Doporučuji a dala bych klidně obě ruce do ohně.

Iveta Štěpařovská

Prostě profesionálka! Poradí, co se k Vám hodí a co ne. A to líčení! <3 Zlatý ručičky, neměnila bych ani za nic! Maximálně doporučuji!

Jana Lojdová

U málokoho můžu říct, že jsem neměla jedinou připomínku, ale tady mi doslova z líčení došla slova! Jsem hodně náročná a velký perfekcionalista, ale Kačky líčení nemá ani tu nejmenší chybičku. Úžasný makeup a perfektně držel celý svatební den jak mě, tak i mé svědkyňce, mamince a tchýňce. Být tu 6 *, dám plný počet!

Katarína Hrivňáková

Vynikajúci prístup, ochota, ľudskosť a profesionalita! Vrelo odporúčam všetkým dievčatám a ženám, ktoré chcú byť nádherne nalíčené, chcú sa cítiť a vyzerať krásne! Alebo sa naučiť ako sa správne starať o svoju pleť, čo Vám pristane a čomu sa radšej vyhnúť…Katka je vynikajúca! ;)

Salik Sláma, fotograf

Jako fotograf můžu jen doporučit.

Zuzana Scharf, fotografka

Pro mne patří mezi Top líčení,které jsem na svatbě viděla,ráda všem nevěstám doporučím:-)

Martina Knapová-Roubalová

Moc děkuji za super profesionální práci a také za to, že jsi za mnou cestovala tak daleko. Děláš opravdu dobrou práci a právě díky zveřejňování tvých proměn jsem měla možnost vidět jak pracuješ a jsem moc ráda že jsem oslovila právě tebe. Make-up krásně vydržel i koupání a to musím říct že v bazéně bylo chvilkama dost husto a hodně se cákalo :)

Lenka Matysová-Šeráková

„Milá Katko, co napsat, když už bylo vše řečeno a napsáno…snad jen velké DÍKY za skvělý osobní i profesionální přístup, krásný make-up, ve kterém jsem se cítila příjemně, krásně a který vydržel velká vedra i slzy štěstí Není nad to, když je vizážistka velmi talentovaná a k tomu všemu ještě milá, usměvavá a dokáže navodit příjemnou atmosféru Přeji mnoho pracovních úspěchů. Lenka“

Martina Klossová

Milá Katko, moc moc děkuji za krásné svatební líčení. Bylo naprosto úžasné a všichni mě líčení moc chválili. Díky Vám jsem se cítila opravdu skvěle a to si myslím, že je pro každou nevěstu strašně důležité. Naše svatba byla hodně dlouhá, táhli jsme to až do 6h a musím říct, že i v tuhle ranní hodinu vypadalo pořád stejně krásně :-) . Je vidět, že jste člověk na správném místě. Myslím, že není potřeba Vám přát hodně spokojených zákaznic, protože nespokojená nemůže být žádná….jste absolutní profík ;-) . Ještě jednou za všechno moc děkuji.

Lucie Kolářová-Jeřábková

Na líčení jsem měla vysoké nároky a Katka mě nalíčila nad očekávání. Navíc je to moc příjemný člověk :-) Líčení vypadalo při odličování v noci stejně, jako když mě Katka nalíčila. Drželo i přes velká vedra

Eva Štefanová

Katko díky, za krásnou fotku…vlastně i za krásný pocit a to díky Tobě i Jirkovi … už se těším na další spolupráci :)

Hana Černá

Kači, moc děkujeme za sobotní zkrášlení celé naší rodiny a za super ranní pokec, i když počasí stálo za starou belu, tak jsme si to moc užili a to i díky vám ;o) A make-up nádherný, všichni se rozplývali ;o) Ve 4 ráno bylo vše ve stejném stavu jako 5 min po dolíčení! Děkuji moc, jsem moc ráda, že jsem poznala tak milou osůbku, bylo to moooc fajn! Hanka

Eva Beránková-Rampulová

Děkuji za nádherný svatební make-up, který vydržel naprosto celý den. U příprav jsme se opravdu všichni dobře bavili

Kateřina Gabrielová

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Katce za krásné svatební nalíčení. Cítila jsem se opravdu krásná. Jakmile jsem viděla první svatební fotky, hned jsem si říkala „jejda, takhle krásná už asi nikdy nebudu..“. A ačkoliv jsem tomu nikdy příliš nevěřila, nyní vím, proč je svatební den vnímán jako jeden nejkrásnější v životě. A tomuto životnímu zážitku mně velkou měrou přispěla paní Kateřina a její umění v líčení. Moc Vám za vše děkuji.

Martina Hoffman

Jen pár dní po svatbě se stále ještě rozkoukávám z euforie celého toho snového dne. Zní to jako klišé, ale skutečně to byl, z mnoha důvodů, nejšťastnější den mého života. Jeden z těch důvodů byla bezpochyby také Vaše profesionální práce, Katko. Marně přemýšlím, co dalšího inteligentního a originálního o Vašem výkonu povědět kromě toho, co už nebylo řečeno přede mnou. Obzvlášť obdivuji a oceňuji skloubení preciznosti, ale zároveň citlivosti jak vůči osobě klientky tak vůči situaci. Jako nevěsta jsem se i přes všechny své problémy s pletí cítila ještě lépe, než jak jsem si to kdy vysnila. Děkuji Vám za pohotové dodání odvahy k vystoupení z davu… Děkuji Vám i za maminku a svědkyni/sestřenku Veroniku, které jste také nádherně nalíčila. Ještě bych chtěla povzbudit budoucí nevěsty, aby se nebály experimentovat a dávaly do své svatby něco osobitého, ze svého srdce. A hlavně! Ženy i muži, vdávejte se, žeňte se a mějte se rádi! Je to super! Paní Kateřino, děkuji!

Barbora Zoja Zuchová

Je to teprve pár dní, pořád si zvykám na nové příjmení a nový pocit a ještě čekáme na profesionální fotografie, ale spousta přátel se již podělila o momentky z vlastní dílny a už docela chápu, proč z nás byli všichni hosté nadšení a dojatí: šaty a účes by samy nemohly vytvořit tu něžnou a přitom šmrncovní nevěstu, tu dokonale doladilo právě skvělé líčení. Paní Katce děkuji nejen za ně, ale také za dobrou radu ohledně vybavení se minerálním pudrem na svatbu. Ti, které jsme dojali k slzám, úspěšně rozslzeli i nás a než jsem mohla zakročit s kapesníčkem, řasenka provedla svoje. Když jsem si černé stopy smyla, zbyly kruhy pod očima. Ale pudr fungoval skvěle a nakonec nebylo vůbec znát, že jsem ho potřebovala. Díky tomu jsem se mohla celý večer cítit tak krásná, jako ráno těsně po nalíčení. Děkuji. :)

Magdalena Maláčová

Moooc bych Ti chtěla poděkovat, cítila jsem se naprosto perfektně a nejeden člověk byl překvapen co jsi se mnou udělala za zázrak. Líčení vydrželo až do ranních hodin, řásíky držely jak přibité a o make-upu ani nemluvím. Fakt super. Ještě jednou velké díky.

Jana Bednář

Ještě jednou Vám chci poděkovat. Opravdu teď s odstupen času, jak se díváme na fotky a videa a ukazujeme je svým známým a rodině, tak si uvědomujeme, jaká to byla krása, jak jsme si ten den užili. Líčení mě vydrželo celý den a cítila jsem se v něm perfektně. Určitě budu ráda, když spolu zůstaneme v kontaktu :-) jsem si jistá, že jsme se neviděly naposledy, jelikož už teď vím, že se od Vás nechám nalíčit zase přiště, samozřejmě při jiné přiležitosti :-D

Alena Trechová

Ještě jednou moc děkujeme! Všechny tři (maminka i svědkyně) jsme byly moc spokojené. Mamka, která se normálně moc nelíčí, byla naprosto nadšená z toho, jak přirozeně se cítila. Vřele všem doporučuji (nejen pro svatební líčení)!

Veronika Štefanová

Do tvých uměleckých rukou jsem se chtěla svěřit už dlouho a svatba sestry mého přítele byla krásnou příležitostí to uskutečnit. Způsob a styl tvé práce jsem měla možnost dlouhodobě sledovat na Davidových fotografiích, a proto jsem se nebála, že když ti dám volné pole působnosti, že bych nebyla spokojená. Výborně jsi mě odhadla, originálně a naprosto precizně nalíčila a já se na jeden den proměnila v okouzlující ženu. cítila jsem se výborně. Věř mi, nebylo to naposledy! Ráda se do tvého růžového salonku vrátím. Děkuju a přeju mnoho dalších kreativních nápadů.

Jana Bednář

„Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za perfektní líčení a skvělý přístup. Chválím Vás kde se dá, protože jste opravdu profesionál. Jsem ráda, že jsem na Vás narazila. Děkuji. S pozdravem Jana Bednář(Pachová)

Lenka Nová

Nejdražší Kačko, tímto bych ti chtěla poděkovat za to, jak úžasná jsi a že jsi ten náš líčící maraton zvládla snad bez újmy :) To, co jsi mi dokázala vytvořit na tváři byl hotový zázrak. Máš obrovský podíl na tom, že jsem se mohla cítit jako princezna s třemi nádhernými družičkami, které byly stejně tak nadšené.
Co je ale stejně tak důležité zmínit je to, že jsi mi byla obrovskou podporou, pomocí v tom dopoledním shonu a nebýt tebe, tak bych se snad nestihla ani obléct. To ty jsi ze mě udělala kompletní nevěstu a byla vždy po ruce a na to se nedá nikdy zapomenout! Věřím, že jsme se neviděly naposledy, jelikož takovou veselou a milou osůbku uvidím vždy moc ráda :)
Díky za vše! Lenka

Eva Standarová

„Kačko, chtěla bych ti touto cestou poděkovat za skvělou náladu a profesionální líčení, které nemělo chybu. Vůbec mě nepřišlo, že se chystám na svatbu spíš na nějakou velkou párty :-) . Vaše dobrá nálada a to i přes tvůj defekt na silnici mě nenechala ani trochu znervóznět. Super. Ještě jednou díky a určitě doporučuji všem budoucím nevěstám i všem co chtějí zažít pocit, že jsou jedinečně krásné. „

Veronika Harnalová

Milá Kačko, jelikož jsi byla součástí naší pohádkové svatby, chtěla bych ti pár řádky vyjádřit mé obrovské poděkování. Díky tvým kouzelným ručičkám a dokonalému líčení jsem se proměnila v neskutečnou krásku. Nebudu sem psát vše, co jsme spolu ten den zažily, bylo toho hodně a na všechno vzpomínám s úsměvem na tváři. Vše z tvé strany ke mně a mé rodině bylo až nadstandardní, vím to a budu si to pamatovat… Malé doporučení nevěstám na závěr – pokud to bude jen trochu možné, využijte služeb celodenního líčení, má to jen samé výhody, nemusíte řešit, zdali se lesknete, chybí vám rtěnka či teče oko, na vše je Kačka připravená a reaguje ihned. Přeji všem dalším nevěstám, aby se stejně jako já, cítili po celý den až do dlouhých ranních hodin jako hollywoodská star, a to se díky tobě povedlo. DĚKUJI Veronika Harnolová

Svatby podle Katky

Obrovské díky Kačce za bezvadnou spolupráci na svatbě naší nevěsty Verči. Opravdu suprově odvedená práce na make-upu nevěsty. Ještě větší díky za asistenci při focení novomanželů, chvilkami to byl opravdu adrenalin :D Moc jsme si to užili a určitě můžeme nevěstám jen doporučit služby Studia MK :D Díky, díky, díky a ještě jednou díky :D

Margarit Šicnerová Shahbazyan

Katko, moc děkuji. Líčení bylo úžasné. Se sestrou i s mamkou jsme byly moc spokojené. Moc nám to slušelo. :-) Jsi skvělá. Briliantní, jak napsal Leoš. Celkově jsme měli moc úžasný a skvělý tým. I díky vám se nám náš den vydařil.

Veronika Ošmerová

Děkuji za krásné nalíčení mě a mojí svědkyně. Veronika

Scroll to top