Kosmetické poradenství

kosmetické poradenství

Jak si domluvit hodinku s kosmetikou?

Domluvíme si společně termín tak, aby Vám vyhovoval čas a mohla jste se plně věnovat sama sobě. Zcela záleží na Vás, zda se schůzka uskuteční v dopoledních, odpoledních nebo až večerních hodinách. Je třeba počítat přibližně s 1 – 1,5 hodinou.

Jak taková hodinka s kosmetikou probíhá?

Na tomto bezplatném setkání, které má formu kosmetického poradenství, Vám určím typ pleti. Dále doporučím Vaše kosmetické přípravky tak, abychom docílily společně požadovaného efektu, např. ošetření velmi suché pleti, popraskaných rtů, otoků kolem očí, pleti, která se již v poledne leskne. Taktéž se Vám budu snažit pomoci vyřešit jakýkoliv problém související s Vaší pletí. Mým zlatým pravidlem je, že ženaáte výhodu stálého osobního servisu a poradenství. Řídím se heslem: „Vyzkoušejte si přípravek před tím, než si jej zakoupíte.“

Kolik zaplatím za setkání s kosmetickou poradkyní?

Kosmetické poradenství – hodinka s kosmetikou je bezplatné. Při tomto setkání se dozvíte jak správně pečovat o Váš typ pleti, co by se s pletí mělo dělat a co naopak pro pleť není vhodné. Máte jedinečnou možnost si vyzkoušet na vlastní kůži všechny přípravky této přední americké společnosti. Není zde taktéž podmínkou si něco kupovat, budete-li spokojená je samozřejmě prodej přípravků možný.

Kolik žen dohromady se může setkání s kosmetickou poradkyní zůčastnit?

Pro Vás osobně je velmi příjemné, pokud se můžete oddávat péči kosmetické poradkyně sama. Někdy máte ale chuť zpříjemnit si odpoledne spolu se svými kamarádkymi, pak může být na setkání např. i pět žen. Samozřejmě i pro ně je tato hodinka bezplatná.

A co dekorativní kosmetika, líčení, parfémy
a péče o tělo?

Samozřejmě, je-li žena s hodinkou kosmetické péče spokojena, je možné se domluvit na další hodince, kde by jsem se zaměřila na dokonalou přeměnu Vaší image. V dekorativní kosmetice vyzkoušíte nejnovější trendy líčení. Budete mít možnost vyzkoušet přípravky péče o tělo, skvělou péči o ruce a nohy. Zajímavou částí bude i zkouška vynikajících parfémů nejen pro ženy.

kosmetické poradenství

Objednejte si svoji bezplatnou hodinku s kosmetikou

Scroll to top