Kosmetické ošetření

kosmetické poradenství

Základní kosmetické ošetření, které nabízím ve svém studiu trvá 75 minut. Můžete si vybrat buď ošetření bio kosmetikou Naobay, či Bioearth, nebo ošetření kolagenovou bombou - kosmeceutikou Larens. Obočí upravuji pomocí horkého vosku značky Lycon, barvení pomocí značky Beautiful Brows.

V základním ošetření je odlíčení pleti, AHA peeling (popř.peeling mechanický), hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikace masky, masáž pleti, úprava obočí (na přání + za příplatek 180,-), krátká masáž dekoltu, závěrečná péče (pleťový a oční krém).
Líčení po kosmetické procedůře je potřeba mít z časových důvodů objednáno dopředu. Jedná se o lehký denní make-up se zvýhodněnou cenou.

Cena základního ošetření:
Naobay - 890,-
Larens - 750,-
Obočí - 180,- (při kosmetickém ošetření)
Obočí sólo - 350,- (bez kosmetického ošetření)
Aplikace biocelulózové masky + sérum - 310,-
Aplikace kolagenové celulózové masky - 330,-
Denní líčení po ošetření - 450,-

Ráda Vám samozřejmě u prvního setkání vše vysvětlím, vybereme tu nejlepší péči pro vás. Ráda vysvětlím rozdíly mezi značkami. Po předchozí domluvě Vám ráda ukáži i péči pro domácí použití, popř. dekorativní péči. Kurz líčení je u mě již leta samozřejmostí.

Dny vyčleněné pro kosmetické ošetření jsou pondělky a úterky, na které se můžete objednávat. Ostatní dny se věnuji zakázkám líčení pro fotografy a také své rodině. Vyjímečně se dá domluvit termín kosmetiky i na víkend. Děkuji za pochopení.

Platba hotově či kartou.

Podrobné představení značek pod fotkami.

K PRODEJI U MĚ VE STUDIU:
NAOBAY - péče o pleť, tělo, vlasy, pánská a dětská péče
KRIPA - dekorativní kosmetika (make-upy, BB krémy, pudr, tvářenky, tužky na oči, na rty, rtěnky, lesky, řasenka, fixátory pod make-up a oční stíny, oční linka)
BEAUTIFUL BROWS - stíny na obočí, tužky na obočí, barvy na obočí
BIOEARTH - sluneční péče o pleť a tělo, vlasová péče (šampony, kondicionéry, masky), organické séra a masky na pleť (unikátní celulózové masky, ale také masky krémové), masky na ruce
LARENS - péče o pleť, tělo, vlasy, nehty, ruce
Nutrivi - doplňky stravy
MARY KAY - péče o pleť, dekorativní kosmetika, péče o tělo

Objednejte si svoje kosmetické ošetření

Scroll to top