Můj příběh

Můj příběh o kráse se začal psát v roce 2002. Ráda poznávám nové věci a když jsem jako zarytá „katalogová lady“ obdržela poukázku na bezplatné kosmetické poradenství, byla jsem rozhodnuta, že něco nového vyzkouším. Krásná, vkusná, upravená kosmetická poradkyně, která dokázala odpovědět na moji každou otázku ohledně problematiky pleti a zároveň absolutní neznalosti v oblasti kosmetiky spojeny s ekzematickou a problematickou pletí ve mne vzbuzovaly poměrně vysoký zájem o informace, jak se k tak příjemné a voňavé práci vlastně tato dáma dostala.

Byl to jen krůček k totální změně mého dosavadního života. Já ten krůček udělala a od následujícího dne jsem byla kosmetickou poradkyní a začal „kolotoč“ školení, zkoušení na svých známých, ale taky přišlo pár prvních nezdarů. Skvělý koníček při nezáživné práci v kanceláři. Úžasná možnost využít různá vizážistická školení, radost z prvních povedených „proměn“ a hlavně nadšení, chuť a zapálení ve mne probouzela stále častěji otázku, zda tento koníček pojmout jako svoji práci snů. Dala jsem se do toho a již pár let pracuji s radostí pro své klientky a nevěsty.

Kateřina Hrabalová vizážistka, líčení, svatby
Kateřina hrabalová, líčení, vizážistka

Největší odměnou je pro mne každá spokojená klientka, jejíž kosmetickou a vizážistickou poradkyní mohu být. Když se z poupátka rozvine krásná růže, když se ženě díky mé péči zvýší sebevědomí a dodá jí to novou chuť se o sebe starat, obměnit si šatník, nebo se například začne znovu líčit.

Svatba je pro mne velmi oblíbená „adrenalinová“ událost. Emoce, radost z příprav, setkávání se s novými lidmi, spolupráce se skvělými profesionály a v neposlední řadě možnost vidět ty zářivé oči nevěsty, která se chvěje nervozitou. Svatby pokrývají většinu mé vizážistické práce. Mýma rukama prošly již desítky nevěst, z nichž velká část je mými stálými klientkami. Svatby miluji a s radostí budu alespoň malinkou součástí Vašeho velkého dne.

Vaše Kateřina

Kateřina hrabalová, líčení, vizážistka
Kateřina hrabalová, líčení, vizážistka
Scroll to top